Ambu SPUR II Bag reservoir, 7ft oxygen tubing, medium adult and large adult masks (12 pieces)

The Ambu SPUR II adult ventilation balloon. With patient valve, oxygen reservoir, pressure limiting valve 40cm H2o, and disposable mask size 5.

Quantity: 12 pieces

€209,00 €252,89
Available to order This item is not kept on stock but will be delivered to you as quickly as possible. The exact delivery time will depend upon the stock status of our supplier.
Product Description

Ambu SPUR II Volwassene met drukbegrenzingsventiel

De Ambu SPUR II is speciaal ontwikkeld voor ventilatie van volwassenen. De manuele SPUR II is bedoeld voor eemalige ventilatie, van één patiënt. Het eenklepsventiel van Ambu is al meer dan 20 jaar in gebruik in noodhulp en in ziekenhuizen.

Niet alleen uniek, maar ook nog eens zeer betrouwbaar. Het kristalheldere ventielhuis verschaft onbelemmerd zicht op de werking van het ventiel en het slanke ontwerp verduidelijkt het zicht op het masker.

De ballon voelt ,door zijn minimale mechanische weerstand, aan als een natuurlijke verlenging van de hand. De ballon reageert snel en de handgreep zorgt voor goede controle over het toestel.

Bij het gebruik van een stijve en zware ballon kan forse spierkramp of hevige schouderpijn tot gevolg hebben. De Ambu SPUR II ballon is licht en flexibel, waardoor deze zonder al te veel krachtsinspanning te gebruiken is. De ingebouwde handgreep maakt het bedienen dusdanig eenvoudig, dat de ballon door vrijwel iedereen te bedienen is.


Specifications
Specifications
Product name Ambu SPUR II Bag reservoir, 7ft oxygen tubing, medium adult and large adult masks (12 pieces)
SKU 325012000
Manufacturer
Ambu
Weight 1 kgs